Brak wody w kilku podpoznańskich miejscowościach


Kłopoty z odbiorem wody mogą mieć w poniedziałek mieszkańcy kilku podpoznańskich miejscowości. Kolejne pojawią się w najbliższą sobotę i potrwają aż do niedzieli.

Dziś, w  godzinach od 8 do 12  wody może nie być w Koziegłowach, częściowo w Czerwonaku, Janikowie, Wierzenicy, Wierzonce, oraz w Kobylnicy (na północ od torów kolejowych PKP). Po zakończeniu prac przez około 24 godziny mogą pojawić się niewielkie i nieszkodliwe dla zdrowia przebarwienia wody.

Powodem są przygotowania Aqunaet do dużego wyłączenia i modernizacji komór, planowanego na  21 i 22 kwietnia. Wtedy przerwy w dostawie nastąpią od soboty  godz. 18.00 do niedzieli  godz. 22.00. Wyłączenie dotyczyć będzie  miejscowości:
Koziegłowy, Czerwonak (wyłącznie odbiorcy zasilani w wodę przez Aquanet SA), Janikowo, Kobylnica, Gruszczyn, Wierzenica, Wierzonka, Mechowo.

Na czas wyłączenia zostaną podstawione beczki i kostki z wodą pitną na osiedlu Leśnym – przy nr 6 , B (przy sklepie Jagódka), przy banku ING Bank Śląski i sklepie Chata Polska między budynkami 12 B – 15 oraz osiedlu Karolin przy  ul. Poznańskiej (przy markecie Carrefour). Dodatkowo beczkowozy mobilne będą zabezpieczać w wodę miejscowości Czerwonak i Kobylnice. Po zakończeniu prac przez około 24 godziny mogą pojawić się niewielkie i nieszkodliwe dla zdrowia przebarwienia wody.

 

 

Dodaj komentarz