Bowling na Ratajach otwarty po remoncie


Nowe podesty, siedziska oraz zmieniony wystrój baru i szatni – tak prezentuje się po remoncie bowling na Osiedlu Piastowskim. Z odnowionego obiektu można już korzystać, a Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szykują w sierpniu promocję dla miłośników tego sportu.

Remont rozpoczął się pod koniec lipca. Odnowione zostały również miejsca, do których nie dociera oko odwiedzających – magazyn i maszynownia, a maszyny bowlingowe przeszły gruntowną konserwację. – Cieszymy się, że zdążyliśmy z remontem jeszcze w sierpniu. Do końca wakacji w dni powszednie mamy dla miłośników bowlingu promocję – mówi dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Łukasz Miadziołko.

W dniach 26-30 sierpnia 2019 roku ceny będą się kształtowały następująco:
– do godziny 15:00 – 20zł,
– w godz. 15:00-17:00 – 30zł,
– w godz. 17:00-19:00 – 50zł,
– po godz. 19:00 – 60zł.

Do końca sierpnia Oddział POSiR Rataje wydłużył godziny otwarcia bowlingu w poniedziałek, środę i piątek. Obiekt będzie w te dni czynny już od godz. 10.00. Remont bowlingu to kolejna inwestycja przeprowadzona przez POSiR w Oddziale Rataje. Pod koniec lipca oddano do użytku zmodernizowany skatepark, a w zeszłym roku korty tenisowe z nowoczesnym zapleczem i kawiarenką.

Dodaj komentarz