Basen letni Chwiałka – otwarcie już dzisiaj!


Cena biletu normalnego za całodzienny pobyt na Chwiałce to 10 zł, a ulgowego (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat, studenci do 26 roku życia, osoby niepełnosprawne z opiekunem i posiadacze Poznańskiej Złotej Karty Seniora) – 8 zł. Posiadacze Karty Rodziny Dużej mają 50-procentową zniżkę (odpowiednio: 5 i 4 złote). Dzieci do lat 3 korzystają z pływalni za darmo. Dodatkowe promocje to bilet dla kolonii i półkolonii w cenie 3 zł od osoby oraz karnety 10-krotnego wstępu w cenie 80 zł – normalny i 64 zł – ulgowy.

Od 21 czerwca na pływalni Chwiałka uruchomione zostaną też dodatkowe godziny korzystania z basenu 50-metrowego – w cenie 10 zł za 45 minut (w godz. od 7:00 do 9:15 oraz od 19:00). W tych godzinach wejście na pływalnię będzie prowadzić przez budynek krytego basenu.

Pływalnia to nie tylko miejsce letniego wypoczynku. Już w piątek 28 czerwca Chwiałka stanie się areną zmagań dzieci w Junior Poznań Triathlon 2019 (w tym dniu basen będzie nieczynny), a 6 i 7 lipca na boiskach do siatkówki plażowej odbędą się finały siatkarskiego cyklu turniejów Chwiałka Volley.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz