Bal Charytatywny dla Amelki


29 listopada organizowana jest na rzecz Amelki w Baranowie Gala finałowa – Bal Charytatywny wraz z licytacją – pod patronatem Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym i medialnym Naszego Głosu Poznańskiego. Jest to pierwszy etap działań przed powołaniem fundacji na rzecz dzieci z rzadkimi chorobami genetycznymi.

Amelka jest 13-letnią mieszkanką Batorowa. Zachorowała na nieuleczalną i bardzo rzadką chorobę genetyczną – LEUKODYSTROFIA METACHROMATYCZNA (MLD), była jedynym dzieckiem na świecie z tą postacią choroby, które zostało poddane unikatowemu eksperymentowi medycznemu – terapii genowej z wykorzystaniem wirusa HIV. Zachęcamy również do zapoznania się z historią Amelki: https://oczymlekarze.pl/…/wywiady/4053-czy-wirus-hiv-pomoze…

W tą niezwykłą inicjatywę włączyło się wielu lokalnych przedsiębiorców. Celem jest dalsza – kosztowna rehabilitacja Amelki, w tym wynajem stabilizatora do ćwiczeń i turnusy rehabilitacyjne. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do włączenia się w akcje. Istnieje możliwość wsparcia Amelki dokonując wpłat na konto Fundacji Złotowianka, pod opieką której zostaje nasza mała bohaterka. Podczas Gali finałowej zostanie wręczony symboliczny bon na rehabilitację Amelki z logo wszystkich sponsorów. Cegiełka mała – 500 zł, cegiełka duża 1000 zł. Wpłat można dokonywać na subkonto Fundacji Złotowianka, nr rachunku bankowego: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010, w tytule przelewu wpisać należy: darowizna dla Branczewska Amelia B/83, dla operacji zagranicznych SWIFT CODE GBWCPLPP.

 

Poza wsparciem finansowym członkowie #AmelkaTeam są otwarci również na wsparcie rzeczowe – przedmioty na licytacje, vouchery na loterie czy małe przekąski serwowane gościom podczas Gali. Zachęcamy również do przygotowania swoich ulotek, które Goście Amelki dostaną razem z guftpakami na nadchodzącym Balu Charytatywnym.

Czytaj także:

#AmelkaTeam zaprasza na Bal Charytatywny

#AndrzejkidlaAmelki – Bal Charytatywny w Baranowie

Dołączcie do #AmelkaTeam. Wszystkich informacji udzielamy również pod nr tel: 504 039 648. https://www.facebook.com/AmelkaBranczewska/.

 

Dodaj komentarz