Bądź zawsze aktywny bez względu na wiek


Po 50. życie wcale nie musi być nudne i mniej aktywne. Wręcz przeciwnie jest wiele możliwości, by kreatywnie i twórczo spędzać czas. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy FLANDRIA zaprasza mieszkańców Osiedla Jeżyce, którzy ukończyli 50 rok życia, do udziału w bezpłatnych warsztatach rękodzieła: zajęcia z decoupage (ozdabiania przedmiotów z drewna, szkła oraz innych materiałów), pracy z filcem i scrapbookingu (tworzenia i dekorowaniu albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi), połączonych z warsztatami psychologicznymi i możliwością skorzystania z porady psychologa.

Dodatkowo uczestnicy projektu będę mogli skorzystać ze szkolenia z techniki Nordic Walking oraz dołączyć do sekcji Nordic Walking.
Zajęcia będą realizowane w ramach projektu „Aktywnie w wieku 50 plus – wsparcie i aktywizacja mieszkańców Osiedla Jeżyce” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Poznania – Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, rekomendowanego przez Radę Osiedla Jeżyce.
Zainteresowani mogą zapisywać się na zajęcia dzwoniąc pod numer telefonu 664 999 886 lub w siedzibie SWP „Flandria” ul. Zacisze 4 .

Dodaj komentarz