AudioFeels w Dopiewie!


Koncert Galowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się 11 listopada w Dopiewie. Wystąpią: AudioFeels, 4te Quartet oraz Orkiestra Dęta i Mażoretki Gminy Dopiewo.

Koncertowi towarzyszyć będą i inne atrakcje, np. wystawa „Powstanie Wielkopolskie i Gmina Dopiewo”. Organizatorem wydarzenia jest gmina Dopiewo, która rozdysponowuje darmowe podwójne wejściówki. Informacje na ten temat na jej stronie urzędu. Mamy dla Czytelników pięć dwuosobowych zaproszeń.

AudioFeels

To grupa męska wykonująca muzykę w stylu Vocal Play (śpiewanie polegające na imitacji instrumentów). Zespół stworzyli w 2007 r. wychowankowie Chóru Akademickiego UAM w Poznaniu. Uznanie szerszej publiczności przyniósł udział w „Mam talent” (3 miejsce). Talent zespołu i niebanalne aranżacje zostały docenione podczas konkursu „Harmony Sweepstakes A Cappella Festival” w Nowym Jorku (2012 r.) – pierwsza nagroda i nagroda publiczności. Zdobyciem dwóch głównych nagród zakończył się występ zespołu na „International A Capella Festival” w Lipsku w 2011 r. Pierwszy album AudioFeels – „Uncovered” w 2 tygodnie pokrył się złotem (2009 r.). Dwa lata później nagrali drugą płytę „Unfinished”, która zebrała pochlebne recenzje. Grupa ma na koncie również album koncertowy, nagrany w 2013 r. w Tatrze Wielkim w Poznaniu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz