Anioły w Ameryce w cyklu Helios na scenie!


Poznańskie kino Helios zaprasza na retransmisję drugiej części porywającego spektaklu „Anioły w Ameryce” w ramach cyklu Helios na Scenie. W poniedziałek 25 września o godzinie 18:30 widzowie zobaczą jedną z najlepszych sztuk teatralnych XX wieku w znakomitym spektaklu National Theatre.

Spektakl teatralny

Od lat: 12 Produkcja: Wielka Brytania [2016]

Premiera: 25.09.2017 (Polska)

Reżyseria

Marianne Elliott
Scenariusz

Tony Kushner
Obsada

Andrew Garfield , Denise Gough , Nathan Lane, James McArdle, Russell Tovey
Opis filmu

Ameryka, połowa lat 80-tych XX wieku. Grupa nowojorskich gejów zmaga się z problemami życia w wielkim mieście, tożsamości płciowej i kulturowej w czasach przemian obyczajowych, szalejącego kryzysu, pandemii AIDS i konserwatywnych rządów administracji Ronalda Regana. Dwaj główni bohaterowie są chorzy na AIDS. Jeden z nich, Prior Walter, zastanawia się, czy jest przy zdrowych zmysłach, ponieważ zaczyna widzieć duchy i anioły. Drugi – Roy Cohn – to postać ponoć stworzona przez autora na kanwie prawdziwej postaci ze świata amerykańskiej polityki. Roy nie może uwierzyć, że zapadł na AIDS, ponieważ sądził zawsze, że tylko „szarzy ludzie” mogą zachorować na tę chorobę.

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia! Konkurs trwał do 21 września do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

Dodaj komentarz