„Anioły w Ameryce” w cyklu Helios na Scenie!


Poznańskie kino Helios zaprasza na retransmisję porywającego  spektaklu „Anioły w Ameryce” w ramach cyklu Helios na Scenie. W poniedziałek 11 września o godzinie 18:30  widzowie zobaczą jedną z najlepszych sztuk teatralnych XX wieku w znakomitym spektaklu National Theatre.

 Ameryka, połowa lat 80-tych XX wieku. Grupa nowojorskich gejów zmaga się z problemami życia w wielkim mieście, tożsamości płciowej i kulturowej w czasach przemian obyczajowych, szalejącego kryzysu, pandemii AIDS i konserwatywnych rządów administracji Ronalda Regana. Dwaj główni bohaterowie są chorzy na AIDS. Jeden z nich, Prior Walter, zastanawia się, czy jest przy zdrowych zmysłach, ponieważ zaczyna widzieć duchy i anioły. Drugi – Roy Cohn – to postać ponoć stworzona przez autora na kanwie prawdziwej postaci ze świata amerykańskiej polityki. Roy nie może uwierzyć, że zapadł na AIDS, ponieważ sądził zawsze, że tylko „szarzy ludzie” mogą zachorować na tę chorobę.

Na druga część spektaklu zapraszamy w poniedziałek 25 września o 18:30

Dla Naszych Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia na 11 września, na godz. 18.30.

Konkurs trwał do 10 września do godz. 18. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Odkryj nowe oblicze teatru w kinach sieci Helios w całej Polsce! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszego cyklu Helios na Scenie oraz bilety na najbliższe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nascenie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz