Andrzej Piaseczny – 25 Tour


Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień – mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia artysta zaprasza na muzyczną podróż sentymentalną przez lata. Koncert odbędzie się 22 października o godz. 18 w poznańskiej Sali Ziemi!

Podczas jesiennej trasy koncertowej Andrzej Piaseczny odwiedzi  najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce, w tym także Salę Ziemi. W programie koncertu znajdą się utwory z początków kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“), jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“). Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek i premierowych utworów z najnowszej płyty wokalisty, która ukaże się w październiku 2017.

Artyście na koncercie będzie towarzyszył zespół muzyków, z którymi Andrzej współpracuje od lat, poszerzony między innymi o kwartet smyczkowy i instrumenty perkusyjne.

Bilety w cenie: 179 / 159 / 139 zł do nabycia w Internecie na: biletin.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, bilety24.pl  oraz w empikach.

Dla Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na koncert, który odbędzie się 22 października o godz. 18 w poznańskiej Sali Ziemi! Konkurs trwał do 24 września do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Fot. Adam Michta

 

Dodaj komentarz