„Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować!”


Komedię „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować!” można będzie obejrzeć w sobotę w poznańskim Teatrze Apollo (ul. Ratajczaka 18) o godzinie 17 lub 20. Na tixer.pl trwa aktualnie promocja i można kupić dwa bilety w cenie jednego. Dla Czytelników mielismy trzy dwuosobowe zaproszenia na godz. 17. Konkurs trwał do dzisiaj do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo z pilną prośbą potwierdzenia skorzystania z biletów.

Komedia „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować!” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium„ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą„.

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz