Akademia Piłkarska Reissa wygrała Turniej Juna-Trans Cup


Aż 123 bramki padły w Turnieju Juna-Trans Cup 2018 w Starych Oborzyskach dla młodych piłkarzy z rocznika 2011 i młodszych. Impreza zgromadziła dziesięć zespołów z różnych stron regionu, a w finale drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan rozbiła Lecha Poznań FA 6:2. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Przez cały styczeń w Hali Sportowej w Starych Oborzyskach rozgrywane były turnieje w ramach cyklu Juna-Trans Cup 2018. Jako ostatni w niedzielę do rywalizacji przystąpili młodzi piłkarze z rocznika 2011 i młodsi. Najpierw zespoły zostały podzielone na grypy, w których rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym.

W grupie A znalazły się kluby: LZS Juna-Trans Stare Oborzyska, UKS Orlik Mosina, Canarinhos Skórzewo, AP Wielkopolska Komorniki i Akademia Piłkarska Reissa – Kościan I. Natomiast w grupie B znalazły się: UKS Grom Czacz, Lech Poznań FA – Rawicz, Warta Śrem, UKS „Czwórka” Kościan, Szkoła Futbolu Luboń, AP Wielkopolska Komorniki, Akademia Piłkarska Reissa – Kościan II.

Zwycięzcami grup okazały się Akademia Piłkarska Reissa – Kościan i Lech Poznań FA – Rawicz i zmierzyły się w finale, a pozostałe zespoły zagrały z rywalem z innej grupy, który zajął to samo miejsce w pierwszej części imprezy. Ostatnie spotkanie turnieju rozgrywane było pod dyktando podopiecznych Tomasza Woźniaka z Kościana, którzy wygrali 6:2.

– Klub LZS Juna-Trans Stare Oborzyska przygotował wspaniały turniej, który rozgrywany był w duchu Fair-Play i dostarczył młodym piłkarzom wiele radości. Ponadto na trybunach panowała wspaniała atmosfera. Ilość zdobytych bramek z różnych pozycji i sytuacji przez moich podopiecznych bardzo cieszy. Dziękuję rodzicom młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan za doping i wsparcie – powiedział po turnieju trener zwycięskiego zespołu, Tomasz Woźniak.

Skład zwycięskiego zespołu Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan: Kacper Kaczmarek, Aleksander Skoracki, Marek Zając, Bartosz Bartkowiak, Marcel Skórzanek (kapitan), Alan Szkudlarek, Szymon Kozłowski.

POLECAMY MATERIAŁY O AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA:

Piotr Reiss odwiedził Dom Dziecka w Bodzewie

Wojewódzki finał Turnieju o Puchar Prezesa PZPN

Duże zainteresowanie konferencją FootballPro Coaching

FootballPro Cup Masters IX na zdjęciach

FootballPro Cup Masters IX już sobotę!

Nadchodzi sportowy weekend w Akademii Piłkarskiej Reissa

Zobacz fotogalerię z Reiss Cup 2017 w Rokietnicy

Kościaniacy wygrali Turniej Warta Cup 2017

Reiss Cup 2017 już w ten weekend w Arenie

Reiss Cup 2017 w Wolsztynie

FootballPro Cup Masters IX już za miesiąc!

Trwa REISS CUP 2017 w Kościanie i Murowanej Goślinie

REISS CUP 2017 w weekend w Kościanie

Zbliża się cykl turniejów REISS CUP 2017 [film]

Piłkarze Akademii Reissa odwiedzili Lewandowskiego

Trwa jesienny nabór do Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarskia Reissa obchodzi 7 urodziny

Sukces młodych piłkarzy Akademii Reissa Kościan

Sławomir Peszko o inspiracji Akademią Piłkarską Reissa

Wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Alicja Piechocka: W pogoni za marzeniami…

Dodaj komentarz