„Ach te Koty – premiera Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź. MAMY BILETY!


Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź to jedyny teatr w Poznaniu, w którym widzowie podczas oglądania jednego show mogą podziwiać na scenie różne techniki tańca, niezwykłe pokazy cyrkowe i fenomenalne kostiumy. Mamy dla Czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na 27 kwietnia (do wyboru godz. 9.30 lub 11.30) na najnowszą premierę pt. „Ach te Koty”.

Dzięki połączeniu wielu sztuk, spektakle w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź docierają do widzów o wielu zainteresowaniach i pasjach. Przy tworzeniu spektakularnych widowisk pracują najlepsi choreografowie, artyści, muzycy i tancerze w Polsce. Kolejne produkcje Teatru cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów w każdym wieku.

W kwietniu Teatr Cortiqué zaprosi widzów na spektakl, jakiego w Poznaniu jeszcze nie było! „Ach te Koty” to szalona musicalowa rewia z kocim pazurem w tle! Kocia ferajna zabierze widownię w podróż do samego Nowego Jorku, na paryskie ulice i do szczurzego podziemia! Starsi i młodsi widzowie zostaną wciągnięci w wir nieoczekiwanych zwrotów akcji i będą świadkami niespotykanych dotąd akrobacji, niezwykłego tańca i wokalu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz