Nasz Głos Poznański ma 7 lat!!!


12 kwietnia 2011 roku ukazał się pierwszy numer „Naszego Głosu Poznańskiego”. Od tego momentu mija właśnie siedem lat!

Liber był jedną z wielu twarzy naszych okładek.

Cieszymy się, że przez siedem lat istnienia „Nasz Głos Poznański” stał się rozpoznawalną marką, zyskał szerokie grono Czytelników, o czym świadczy jeden z najwyższych nakładów na rynku wydawniczym w regionie, ale i liczne patronaty nad przeróżnymi wydarzeniami: koncertami, festynami, zawodami i drużynami sportowymi, różnymi eventami, ale także nad m.in. Teatrem Muzycznym.

Patronujemy m. in. koszykarkom Basket Ligi Kobiet AZS Enea Poznań.

Zależało nam, by stać się opiniotwórczą redakcją i tak się stało. Wszak nasi dziennikarze goszczą w programach TVP Poznań i Radia Poznań, jesteśmy cytowani w różnych mediach.


Starosta poznański Jan Grabkowski i red. nacz. Naszego Głosu Poznańskiego Sławomir Lechna.

Co ważne, zyskaliśmy zaufanie wielu Reklamodawców, dzięki którym możliwe jest wydawanie nieodpłatnej gazety. Za co Im serdecznie dziękujemy!

To co nas także wyróżnia, to także bardzo staranny kolportaż! Dostępni jesteśmy w ponad 300 punktach Poznania i 19 okolicznych gmin, m.in. na kasach w marketach – m.in. Piotr i Paweł,

w sklepach ogólnospożywczych i innych, urzędach, bankach, obiektach rekreacji (centra tenisowe, pływalnie, siłownie, SPA), hotelach, restauracjach, a także w salonach samochodowych, stacjach paliw) oraz w… taksówkach RMI Taxi.

Mamy stojaki m.in. na Termach Tarnowskich, Teatrze Wielkim i w Parku Rozrywki Rodzinka w Skórzewie:

Rozdajemy także gazetę bezpośrednio za pomocą hostess – słowem wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, gdzie przebywają ludzie.

 

Nasza hostessa podczas tenisowego Poznań Open wręcza Nasz Głos Poznański Karolowi Strasburgerowi.

Dynamicznie rozwijamy nasz portal www.naszglospoznanski.pl, który jest szybkim źródłem informacji.

Nasz portal czytany jest nie tylko w regionie, ale i np. w Nowym Jorku!

Wielką popularnością cieszą się nasze konkursy, w których rozdajemy nagrody, głównie bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe. Aktualnie trwające konkursy zobacz tutaj-kliknij.

Przygotowujemy plebiscyty, sondy i sondaże. Podejmujemy wiele inicjatyw…

Mamy drużynę piłkarską i… siatkarską.

Przy tej okazji, bo jubileusz to taki moment, gdy można się trochę pochwalić, miło nam poinformować, że „Nasz Głos Poznański” w minionym okresie został nagrodzony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy RP tytułem „Redakcja Roku”, otrzymaliśmy statuetkę „Celne Pióro” i prestiżowy tytuł The Best in Poland – Najlepsze w Polsce oraz certyfikat Najwyższa Jakość i najważniejsze biznesowe wyróżnienie roku „Ikar Biznesu” za: „Stworzenie nowoczesnej platformy informacyjnej dla mieszkańców Poznania i okolicznych gmin”.

Red. nacz. Sławomir Lechna został natomiast uhonorowany medalem „Labor omnia vincit” – „Praca wszystko zwycięża” oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi nadanym z inicjatywy Prezydenta RP za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, promowanie idei pracy organicznej oraz walorów regionu. W uzasadnieniu napisano ponadto, że „dzięki działalności redaktora naczelnego, cenionego dziennikarza w środowiskach branżowych, wydawnictwo „Nasz Głos Poznański” ma walory edukacyjne, informacyjne i promocyjne, wpływa na świadomość Czytelników”.

Cieszymy się, że tyle miłych słów słyszymy na co dzień od Państwa, a za życzliwe rady serdecznie dziękujemy!

Życzenia dla redakcji „Nasz Głos Poznański” nadesłali…

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

 

Więcej o nas piszemy tutaj – kliknij

Archiwalne numery Naszego Głosu Poznańskiego zobaczyć można tutaj-kliknij.

Fot. Roger Gorączniak, Hieronim Dymalski, Dariusz Skorupiński, Maks Krybus, Krzysztof Michta

1 komentarz

  1. Juliusz Podolski pisze:

    No i Sławku poleciało nawet się nie obejrzeliśmy, a tu minęło siedem lat. Szczęśliwa siódemka. To kawał dobrej roboty, bardzo dobrej roboty. Cieszy mnie, że razem z Elą dołożyliśmy drobną cegiełkę i jesteśmy dumni, że jesteśmy członkami zespołu redakcyjnego :)
    Cieszy mnie jeszcze jedno, czego do tej pory nie skojarzyłem, pierwszy numer wyszedł w 12 kwietnia, a zatem w moje imieniny.
    Przypadek? Nie wspaniały prezent.

Dodaj komentarz