5 gadżetów dla klientów, które każda firma powinna posiadać


Gadżety reklamowe mogą przybierać różną postać. To od właściciela firmy będzie zależeć, jakie produkty będzie wykorzystywać w celu promocji swojej działalności gospodarczej. Koniecznie sprawdź 5 najpopularniejszych gadżetów, które są obecnie zamawiane i wybierz te najbardziej pasujące do profilu twojej branży.

Gdzie zamówić gadżety reklamowe?

Zamawianie gadżetów jest czymś bardzo popularnym, gdyż może przynieść wiele korzyści, np. zwrócić uwagę na markę i dzięki temu zwiększyć liczbę kupujących lub korzystających z usług. Jednak wcześniej należy zainwestować pewną ilość pieniędzy na wyprodukowanie wybranych przedmiotów, które później zostaną podarowane. Konieczne będzie też zwrócenie uwagi na ich jakość, dlatego też najlepiej zamawiać je u sprawdzonych firm, takich jak caffeprint.eu. W końcu trzeba pamiętać o tym, że im lepiej będą się prezentować produkty dla klientów i dłużej pozostaną w dobrym stanie, tym nasza firma będzie uznawana za bardziej wiarygodną, bardziej profesjonalną i po prostu godną zaufania.

Notesy

Pierwszym ciekawym rodzajem gadżetu, na który warto zwrócić uwagę, są notesy. Mogą mieć one różne kształty, wielkości i różną liczbę stron. Poza tym mogą być szyte, klejone lub kołowe. Możliwości jest naprawdę dużo, dlatego wybranie konkretnej opcji nie jest proste. Co ciekawe notesy mogą służyć nie tylko jako standardowy gadżet, gdyż mogą być wykorzystywane także przez pracowników, np. do robienia notatek, planowania pracy, czy też zapisywania wskazówek, które następnie są przekazywane klientom.

Kalendarze

Pomimo wzrostu technologii nadal istnieje bardzo duża liczba osób ceniących sobie drukowane kalendarze. Najpopularniejsze są te powieszane na ścianach lub też modele, które można postawić na biurku. Wystarczy zatem zdecydować się na gadżet tego typu, a istnieje spora szansa na to, że kalendarz będzie wykorzystywany przez cały rok. Najważniejsze jest to, aby zadbać o jego projekt graficzny i wykonanie.

Kubki oraz szklanki

Kubki czy też szklanki są szczególnie wykorzystywane w domu lub też w pracy. Jednak nie to jest najważniejsze, gdyż w tym przypadku liczy się głównie to, że konsumenci po prostu lubią je dostawać. Warto zatem zdecydować się na tego typu upominek za lojalność. Bardzo często są one w kolorach związanych z firmą, a w centralnym miejscu znajduje się logo, nazwa firmy lub slogan marki.

Nieśmiertelne długopisy

Innym gadżetem, który od wielu lat jest bardzo często wybierany przez właścicieli firm, są oczywiście długopisy. Ich popularność wynika przede wszystkim z dwóch powodów — niskich kosztów oraz praktycznego zastosowania. Dając nowym lub też stałym klientom tego typu upominek, mamy gwarancję, że będą nosić go ze sobą w różne miejsca.

Czapki reklamowe

Kupowanie czapek z materiału może być drogie, dlatego znacznie tańszym i równie skutecznym rozwiązaniem są modele z dwustronnie powlekanego papieru. Bardzo dużą ich zaletą jest także to, że można je dowolnie zaprojektować, np. wybrać ich kolor czy też dodać logo. Dlatego też można wykorzystywać je szczególnie podczas różnych akcji promocyjnych, na targach czy na szkoleniach.

Dodaj komentarz