3 urodziny Ani – impreza charytatywna na zdjęciach


Impreza charytatywna z okazji 3 urodzin Ani Piotrowskiej odbyła się na Termach Maltańskich. Zobacz zdjęcia.

 

Anulka urodziła się zdrowa, nic nie zapowiadało koszmaru, który rozpoczął się dwa lata temu i trwa do teraz… Czy może być coś gorszego dla rodzica, który słyszy od lekarza: „Państwa córka jest poważnie chora. To nowotwór. Guz mózgu. Konieczna jest pilna operacja, by uratować jej życie”.
Ania mając 11 miesięcy przeszła bardzo poważną operację neurochirurgiczną usunięcia guza mózgu. Niestety, zmiana nie została w całości wycięta. Ania spędziła 2 tygodnie na oddziale Intensywnej Terapii walcząc o życie oraz kilka miesięcy na dziecięcej Onkologii w Poznaniu. Choroba nowotworowa, jak i sama

operacja, spowodowały poważne komplikacje. Ania od 2 lat zmaga się z ciężką postacią lekoopornej padaczki, która sprawia jej cierpienie każdego dnia. Ania nie widzi, nie je samodzielnie, nie mówi. Przyjmuje całe mnóstwo leków, by żyć. Ania wymaga codziennej rehabilitacji, częstych konsultacji lekarskich i profesjonalnego sprzętu. Niestety, to wszystko wymaga ogromnego nakładu finansowego. Dlatego zorganizowano charytatywną imprezę z okazji urodzin Ani. Cały dochód zostanie przeznaczony na jej leczenie i rehabilitację.

Fot. Roger Gorączniak @Nasz Głos Poznański

Dodaj komentarz