11 listopada – organizacja ruchu na ulicach Poznania


W związku z przypadającym w poniedziałek 11 listopada Świętem Niepodległości zaplanowano w Poznaniu szereg uroczystości i imprez, które wiążą się z czasowymi zmianami organizacji ruchu.

11 listopada w Poznaniu odbywają się uroczystości na placu Wolności oraz Imieniny ul. Św. Marcin. Dodatkowo tego dnia odbędzie się też Bieg Niepodległości. W związku z tymi wydarzeniami zmieni się organizacji ruchu w centrum i na Winogradach.

Uroczystości na pl. Wolności

W związku z Wojewódzkimi Obchodami Święta Niepodległości na pl. Wolności w poniedziałek 11 listopada w godz. od 8:00 do 18:00 obowiązywać będą czasowe zakazy ruchu pojazdów na Al. Marcinkowskiego (jezdnia zachodnia od ul. 23 Lutego do pl. Wolności), pl. Wolności, ul. 27 Grudnia (na wysokości pl. Wolności) i ul. Nowowiejskiego. Zakazy nie dotyczą dojazdu do posesji i parkingu podziemnego pod pl. Wolności. Główne uroczystości zaplanowano w godzinach południowych.

Objazd wyznaczono przez ul. 23 Lutego, pl. Cyryla Ratajskiego i ul. 3 Maja.

W związku z ograniczeniami parkowania na Al. Marcinkowskiego prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazami.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz