10 tysięcy uczestników The Color Run w Poznaniu!


„Let’s shine together” – pod takim hasłem w najbliższą sobotę poznańską Maltę już czwarty rok z rzędu opanują tysiące kolorowych biegaczy. Do stolicy Wielkopolski powraca The Color Run.

Pięć kilometrów, cztery stacje z proszkiem, jedna z… brokatem i tysiące uśmiechów. W tym roku The Color Run, czyli „najszczęśliwsze 5 km na świecie” odbywa się pod szyldem Shine Tour. Oznacza to, że na uczestników, oprócz znanych już z poprzednich edycji czterech stacji z kolorowym proszkiem – czekać będzie też stacja z błyszczącym proszkiem Shine.

Impreza rozpocznie się 19 maja nad poznańską Maltą rozgrzewką o godzinie 14.00. Pół godziny później na trasę „najszczęśliwszych 5 km na świecie” wyruszy pierwsza fala startowa, czyli rodziny z dziećmi. O 16.00 zaplanowano start drugiej fali. „Będzie nas całkiem spora gromadka, bo drugi rok z rzędu dobijamy do 10 tysięcy uczestników, a w sprzedaży są już naprawdę ostatnie pakiety startowe” – mówi Sandra Gruszczyńska, dyrektor Biegu. Jak dodaje, część biegowa jest tylko początkiem imprezy. Za linią mety biegacze znajdą się w strefie finiszera: z energetyczną muzyką i sceną, z której zabawą dyrygować będzie Krzysztof JANKES Jankowski, prezenter Radia ESKA.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz